JNF

JNF je významným portugalským výrobcem nerezových doplňků interiéru v nadstandardní kvalitě. Do jeho sortimentu patří zejména dveřní kování, madla, mušle na posuvné dveře do pouzdra i na stěnu a další doplňky ze špičkových materiálů.

Mimořádnou pozornost při vývoji svých produktů věnuje JNF především požadavkům a přáním svých zákazníků. Cílem firmy je najít řešení do každého interiéru. I proto vsází na materiály, které vydrží téměř cokoliv. Kliky a madla JNF obstojí i tam, kde se takříkajíc „dveře netrhnou“, zkrátka na místech s vysokou frekvencí pohybu velkého množství lidí, tedy například v kancelářích, školách, nemocnicích, obchodech, ale i všude jinde, kde na kvalitě záleží. To ale není vše. Produkty JNF ustojí i vlhké prostředí, tedy okolí bazénů, saun, wellness center nebo plováren.

Kromě klasických dveřních kování najdeme v nabídce portugalské firmy JNF i elegantní řešení pro posuvné dveře, které jsou současným hitem moderních interiérů. Mezi jejich pozitiva patří zejména výrazná úspora prostoru, kterou tyto dveře nabízí, a rovněž mimořádně elegantní design. Dveře, které se zasouvají do stavebních pouzder nijak nenarušují vzhled celého interiéru a hodí se kamkoliv. A přesně takové jsou i mušle a madla, které JNF pro otevírání posuvných dveří nabízí – elegantní a nenápadné.

Obdélníkové či čtvercové mušle z broušené nebo leštěné nerezové oceli se stanou třešničkou na dortu každého stylového interiéru, který decentně doplní. Mimořádně elegantní řešení nabízí i moderní úchytka JNF, která kombinuje kvalitní nerezovou ocel s kůží. Dejte všem na vědomí, že vám ve vašem interiéru záleží i na tom nejmenším detailu!

  • Řadit dle:
  • 34 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 34 položek celkem