Stavební vložky do dveří

Stavební vložky jsou geniálním dočasným řešením zamykání například právě rekonstruovaného objektu nebo stavby, kam má přístup větší počet cizích lidí, hlavně řemeslníků a jiných. Cenově jsou velmi dostupné, však se u nich také předpokládá, že po dokončení projektu budou vyměněny už za trvalé řešení, třeba za bezpečnostní cylindrickou vložkuStavební vložky nemají kvůli svému charakteru "dočasného řešení" žádný bezpečnostní atest, jsou určené hlavně do nepříliš chráněných prostor. Nedoporučujeme je tedy používat tam, kde už nějaké nároky na bezpečnost máte jenom proto, že jsou levné. V nabídce najdete oboustranné i jednostranné stavební vložky výhradně od kvalitních výrobců.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
vložka mosaz k
133 Kč

RICHTER stavební vložka EURO ZERO EZ.30/35.MS - je vložka pro dočasné zamykání např. stavby a prostory s minimálními požadavky na bezpečnost.

51006
vložka nikl k
133 Kč

RICHTER stavební vložka EURO ZERO EZ.30/35.NI - je vložka pro dočasné zamykání např. stavby a prostory s minimálními požadavky na bezpečnost.

10904
euro plus 1k
od 197 Kč

RICHTER stavební vložka EURO PLUS (nikl) - je vložka pro dočasné zamykání např. stavby a prostory s minimálními požadavky na bezpečnost.

10910/30/
ACT Wilka vlozka stavebni klic nikl 1
od 336 Kč

ACT stavební vložka WILKA (nikl) - je vložka bez bezpečnostních prvků, vhodná do prostor s minimálními požadavky na bezpečnost.

10913/30/
Ověřený e-shop
Ověřený e-shop
Tisíce ověřených recenzí od našich zákazníků
8566 produktů v nabídce
8566 produktů v nabídce
U nás si zaručeně vyberete..