ADURO

Aduro nabízí krbové nářadí a koše na dřevo, které vyšperkují i váš krb! Zatímco klasickou představou romantického zátiší u kamen nebo krbu dokresluje tradiční kované nářadí a proutěný koš s vyskládanými polínky, dánský výrobce Aduro na to jde zcela jinak. Ví, že s interiérovým designem si lze téměř bez hranic vyhrát, a to i právě u krbu. Pokud si nepotrpíte na konvence a zažité interiérové stereotypy, vsaďte na originálně smýšlející Dány! Nápady Aduro jsou vskutku neodolatelné.

Aduro se nenechává svazovat ani zažitými tvary, ani obvyklou barevností a dokonce ani tradičně užívanými materiály. Originální koše na dřevo výrobce Aduro hrají všemi barvami. Mohou být zářivě červené i sytě trávově zelené. A z čeho jsou tyto veselé doplňky vyrobeny? Třeba i z plsti! Pokud se k vám domů nehodí zrovna tato rozjásaná duhová barevnost, nezoufejte. Aduro nabízí i skutečně luxusní řešení. Černé nebo hnědé koše na dřevo z umělé kůže jsou neskutečně vkusné a mimořádně elegantně doplní každý interiér.

Protože k takovým designovkám, jaké nám Aduro nabízí v podobě svých košů na dřevo, se nehodí každé krbové nářadí, které najdeme na chatě za kamny, myslí Aduro i na tyto doplňky. I zde se setkáváme s uhlazenou designovou čistotou a posledními trendy. Vedle elegance, ale návrháři Aduro vsází i na vtip. Posuďte sami, zda by se vedle vašeho krbu vyjímal originální pohrabáč s madlem ve tvaru stromové větvě. Proč ne. Fantazii se meze nekladou. Aduro má něco pro každého, nápaditá i elegantní řešení najdou své místo v každém interiéru.

Žádné produkty značky ADURO nebyly nalezeny...