Hultafors

Srdce každého pravého muže, který umí nasekat dřevo ke krbu a svůj volný čas s oblibou tráví ve své vybavené dílně, zaplesá při pohledu na kvalitní nářadí, nože a sekery Hultafors. Produkty švédského výrobce Hultafors nadchnou skutečně každého. Vynikají mimořádnou kvalitou, špičkovým a promyšleným zpracováním, vysokou odolností a životností. Nejedná se zkrátka o nářadí na jednu sezónu na chatě, ale na celý život. Věřte, nebo ne, ale jistě ho zdědí i příští generace.

Hultafors vyniká nad konkurencí i díky svému jedinečnému přístupu. Své produkty totiž vyvíjí ve spolupráci se skutečnými odborníky, mistry svého řemesla, který přesně ví, co jejich práce vyžaduje, co jim úsilí usnadní, a na čem opravdu záleží. V sortimentu Hultafors najdete vysoce kvalitní ručně kované sekery, kladiva, páčidla a další nářadí, mezi které patří například skutečně „vychytaná“ dláta, pilky, vodováhy, metry nebo úhelníky.

Poctivá ruční práce charakterizuje švédské sekery Hultafors. Několikrát překládaná švédská ocel je zárukou mimořádné odolnosti a životnosti. Víte, jak se říká, že je třeba „kout železo, dokud je žhavé“? Tak přesně tak to dělají kováři Hultafors. Kují vysoce kvalitní švédskou ocel až do chvíle, kdy dosáhne požadovaného tvaru. Výsledkem je špičkový produkt. Sekera Hultafors ale není jen jedna. Vybrat si můžete z celé řady – od univerzální sekery, která by měla být téměř povinnou výbavou každého zahradního domku a kůlny u chalupy, až po sekery speciální, například menší vhodné i pro horské výpravy nebo sekery lovecké.

Vývojáři Hultafors nabízí i nůž pro každého řemeslníka. Vyvinuli nože pro elektrikáře, malíře, instalatéry i další profese. Nože jsou pro svůj účel uzpůsobené svým tvarem a nabízí svým uživatelům celou řadu dalších funkcí. Například malíři si se svým nožem mohou otevírat plechovky od barev. Zbytečnost? Ani ne. Když nějakou činností trávíte každý den několik hodin, oceníte, když s sebou můžete nosit jeden nástroj místo tří nebo čtyř dalších.

Můžeme bez nadsázky říci, že Hultafors dobře ví, co skuteční muži chtějí. Přeci jen se jedná o firmu s tradicí delší než 130 let. Za tu dobu už si je vědoma potřeb a přání svých zákazníků.

  • Řadit dle:
  • 20 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem