Bezpečnostní cylindrické vložky s knoflíkem

Cylindrické vložky s knoflíkem umožňují poněkud komfortnější, pohodlnější a snazší odemykání. Knoflík je umístěn na jedné straně cylindrické vložky, a proto je nutné při nákupu uvést, zda má být na delší či kratší straně vložky, pokud se tedy jejich délky liší. Tvary knoflíků jsou různé, jejich nabídka široká, takže si určitě vyberete takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Ze zkušeností odborníků vyplývá, že knoflík na jedné straně bezpečnostní cylindrické vložky její bezpečnost NESNIŽUJE. I proto najdete bezpečnostní cylindrické vložky s knoflíkem v nejvyšší, tedy ve 4. bezpečnostní třídě. 

V naší kategorii cylindrických vložek s knoflíkem najdete zámkové systémy, které kombinují bezpečnost a pohodlí. Tento typ cylindrické vložky je ideální pro ty, kteří hledají jednoduché a pohodlné řešení pro uzamčení svého bytu nebo domu. S knoflíkovou vložkou Evva už nebudete muset hledat klíče, stačí jednoduše otáčet knoflíkem a dveře se uzamknou. Naše vložky Evva jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Navíc vám nabízíme širokou škálu designů a barev, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější styl pro váš interiér. Objednejte si cylindrickou vložku Evva s knoflíkem ještě dnes a užijte si bezpečnost a pohodlí v jednom.

 
 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka FPS s knoflíkem (RC 3)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka FPS s knoflíkem (RC 3) - unikátní bezpečnostní vložka s knoflíkem v bezpečnostní třídě 3, s 5ti stavítkovou konstrukcí.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7929/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • evva2
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka EPS-M s knoflíkem (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem se speciální boční lištou. Opatřeno ochrannou známkou vč....
  Dostupnost:3 - 5 dní
  Kód:9476/31
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka EPS s knoflíkem (RC 4)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka EPS s knoflíkem (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka s knoflíkem v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem se speciální boční lištou.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7928/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • knoflík GKN
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka ICS s knoflíkem (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka s knoflíkem v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem a falešnými zářezy proti vyplanžetování.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7927/31
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka MCS s knoflíkem (RC 4)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka MCS s knoflíkem (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka s knoflíkem, s magnetickým klíčem, odolností proti překonání.
  Dostupnost:Do 14 dnů
  Kód:EVVA7925/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky