Assa Abloy (FAB)

Assa Abloy je největším světovým dodavatelem a předním světovým výrobcem komplexních řešení zámků a zabezpečovacích dveřních systémů. Od roku 1994, kdy Assa Abloy vznikla spojením švédské společnosti Assa a finské Abloy, se z menší lokální firmičky stala obrovská mezinárodní společnost. Se svými 44 000 zaměstnanci je skutečným gigantem.

Společnost Assa Abloy Czech & Slovakia s. r. o. je součástí této velké nadnárodní rodiny, která je v současné době světovou jedničkou. Vznikla 1. září 2008 spojením dvou stálic na českém trhu – společnosti FAB, s. r. o. a Abloy spol. s. r. o. V jejich úspěšné tradici se rozhodla pokračovat. Navázala spolupráci s osvědčenými partnery, projektanty i architekty. V současnosti nabízí Assa Abloy na našem trhu komplexní dveřní vybavení značek FAB, Abloy, Yale, EffEff a VingCard/Elsafe.

Především FAB patří mezi značky, na které český zákazník nedá dopustit. Výrobní závod sídlící v Rychnově nad Kněžnou vyrábí tradičně pro náš trh velmi kvalitní cylindrické vložky, visací, přídavné a průmyslové zámky, klíče, bezpečnostní závory, systémy generálního a hlavního klíče. O tom, že se nejedná pouze o českého oblíbence, svědčí i fakt, že FAB ročně vyrobí celkem 7 miliónů cylindrických vložek, které dodává takřka do celé Evropy.

Assa Abloy nabízí řešení pro každý objekt. Řešení, která přináší do našich domácností, firem, kanceláří, sportovních center, škol a dalších zařízení, splňují ty nejvyšší nároky na zabezpečení a uživatelský komfort. Zatímco v běžné domácnosti stojí v popředí snaha ochránit domov proti vloupání a krádeži, ve veřejných budovách je mimo jiné kladen důraz i na kontroly přístupu, sledování majetku, systémy únikových cest a ochranu proti vandalismu. Pro zdravotnická zařízení nabízí Assa Abloy například loketní vypínače a antimikrobiální dveřní kliky, které brání šíření infekce na operačních sálech. Assa Abloy - FAB má ve svém sortimentu zkrátka pro každého něco, a navíc v té nejvyšší kvalitě!

Žádné produkty značky Assa Abloy (FAB) nebyly nalezeny...