Bezpečnostní cylindrické vložky do dveří

Není nad to dobře si zabezpečit vchod do bytu, domu nebo jiného objektu, neboť máte-li jistotu, že jste udělali maximum pro bezpečí vašeho domova nebo kanceláří, může být i vaše dovolená mnohem klidnější. Jedním ze způsobů, jak minimalizovat riziko vykradení, je použití bezpečnostní cylindrické vložky, které seženete hned v několika variantách.

Vybírat můžete podle stupně bezpečnosti, tedy podle bezpečnostní třídy, kde platí, že čím vyšší třída je, tím vyšší zabezpečení zajišťuje, označujeme ji zkratkou "RC" nebo "BT". Liší se mezi sebou hlavně propracovanými  a mnohdy i rafinovanými vnitřními mechanismy, které přímo určují vlastnosti bezpečnostní cylindrické vložky.

Kritérii, z nichž můžete volit, jsou nejrůznější rozšiřitelné možnosti, jako je například prodloužení vložky, ochrana proti horším povětrnostním podmínkám nebo havarijní funkce vložky. To je funkce, která umožní odemknutí i při klíči současně zasunutém z druhé strany.  V detailu každé bezpečnostní cylindrické vložky pak naleznete rolovací nabídku rozměrů, z nichž si určitě vyberete.  

V kategorii najdete výběr toho nejlepšího ze sortimentu bezpečnostních cylindrických vložek, to znamená, že při výběru se nemůžete zmýlit. Stačí si předem určit nároky, které na bezpečnostní cylindrickou vložku máte, a pak už si jen vybrat a objednat.

 
 • Řadit dle:
 • 11 položek celkem

Stránka 1/1

 • PŮLVLOŽKA WILKA RC3
  Bezpečnostní půlvložka WILKA, třída bezpečnosti č.3 - 6ti stavítková vložka v niklovém provedení. Pro vchodové, vstupní i bezpečnostní dveře za skvělé ceny.
  Dostupnost:2 - 5 dnů
  Kód:9559/00/
  Značka:Wilka
 • ACT Wilka vlozka bezpecnoctni RC3 RC4 nikl (1)
  Bezpečnostní vložka WILKA, třída bezpečnosti č.3 - 6ti stavítková vložka v niklovém provedení. Pro vchodové, vstupní i bezpečnostní dveře za skvělé ceny.
  Dostupnost:2 - 5 dnů
  Kód:9547/30/
  Značka:Wilka
 • vložka Wilka černá
  ACT bezpečnostní vložka WILKA v rozměru 30/35 v černé povrchové úpravě v bezpečnostní třídě 3
  Dostupnost:1 - 2 dny
  Kód:8437
  Značka:AC-T Servis
  Záruka:2 roky
 • vložka Wilka černá
  ACT bezpečnostní vložka WILKA v rozměru 30/40 v černé povrchové úpravě v bezpečnostní třídě 3
  Dostupnost:1 - 2 dny
  Kód:8440
  Značka:AC-T Servis
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka FPS (RC 3)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka FPS (RC 3) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 3, s 5ti stavítkovou konstrukcí.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7853/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • ACT Wilka vlozka bezpecnoctni RC3 RC4 nikl (1)
  Bezpečnostní vložka WILKA, třída vysoké bezpečnosti č.4 - 6ti stavítková vložka v niklovém provedení. Pro vchodové, vstupní i bezpečnostní dveře za skvělé ceny.
  Dostupnost:2 - 5 dnů
  Kód:9550/31
  Značka:Wilka
 • EVVA EPS M vlozka (2)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka EPS-M (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem se speciální boční lištou. Opatřeno ochrannou známkou vč. užitného...
  Dostupnost:3 - 5 dní
  Kód:4660/27/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • vložka EVVA EPS
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka EPS (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem se speciální boční lištou. Opatřeno patentovou právní ochranou platnou do r. 2028.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7852/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • vložka EVVA ICS
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka ICS (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem a falešnými zářezy proti vyplanžetování.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7851/27/3
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • Inkedevva 4ks 31 36 s 3 klici akce original LI
  EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka 4KS (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka s bezpečnostním systémem 4KS, s výraznou špicí klíče a patentovanými drážkami.
  Dostupnost:2 - 3 týdny
  Kód:EVVA7850/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • vložka EVVA MCS
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka MCS - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s magnetickým klíčem a odolností proti překonání.
  Dostupnost:Do 14 dnů
  Kód:EVVA7849/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky