Bezpečnostní cylindrické vložky do dveří

Není nad to dobře si zabezpečit vchod do bytu, domu nebo jiného objektu, neboť máte-li jistotu, že jste udělali maximum pro bezpečí vašeho domova nebo kanceláří, může být i vaše dovolená mnohem klidnější. Jedním ze způsobů, jak minimalizovat riziko vykradení, je použití bezpečnostní cylindrické vložky, které seženete hned v několika variantách.

Vybírat můžete podle stupně bezpečnosti, tedy podle bezpečnostní třídy, kde platí, že čím vyšší třída je, tím vyšší zabezpečení zajišťuje, označujeme ji zkratkou "RC" nebo "BT". Liší se mezi sebou hlavně propracovanými  a mnohdy i rafinovanými vnitřními mechanismy, které přímo určují vlastnosti bezpečnostní cylindrické vložky.

Vybírat můžete i podle povrchových úprav, v nabídce najdete vložky s knoflíkem z jedné strany ad. Dalšími kritérii, z nichž můžete volit, jsou nejrůznější rozšiřitelné možnosti, jako je například prodloužení vložky, ochrana proti horším povětrnostním podmínkám nebo havarijní funkce vložky. To je funkce, která umožní odemknutí i při klíči současně zasunutém z druhé strany.  V detailu každé bezpečnostní cylindrické vložky pak naleznete rolovací nabídku rozměrů, z nichž si určitě vyberete.  

V kategorii najdete výběr toho nejlepšího ze sortimentu bezpečnostních cylindrických vložek, to znamená, že při výběru se nemůžete zmýlit. Stačí si předem určit nároky, které na bezpečnostní cylindrickou vložku máte, a pak už si jen vybrat a objednat.

 
 • Řadit dle:
 • 10 položek celkem

Stránka 1/1

 • Bezpečnostní půlvložka ACT WILKA RC3 (nikl)
  Bezpečnostní půlvnložka Wilka ve více velikostech.
  Dostupnost:2 - 3 dny
  Kód:3538/00/2
  Značka:Wilka
  Záruka:2 roky
 • Bezpečnostní vložka ACT WILKA RC3 (nikl)
  Bezpečnostní vložka ACT WILKA RC3 (nikl) - cy\lindrická bezpečnostní vložka ve třetí bezpečnostní třídě = zvýšená ochrana proti překonání. Má prodloužené klíče, takže je vhodná pro kombinaci s bezpečnostním kováním,...
  Dostupnost:2 - 3 dny
  Kód:2797/30/
  Značka:Wilka
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka FPS (RC 3)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka FPS (RC 3) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 3, s 5ti stavítkovou konstrukcí.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7853/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • Bezpečnostní půlvložka ACT WILKA RC4 (nikl)
  Bezpečnostní půlvložka Wilka s nejvyšší možnou ochranou BT4.
  Dostupnost:2 - 3 dny
  Kód:3164/00/
  Značka:Wilka
  Záruka:2 roky
 • Bezpečnostní vložka ACT WILKA RC4 (nikl)
  Bezpečnostní vložka WILKA s nejvyšší ochranou v  bezpečnostní třídě č. 4.
  Dostupnost:2 - 3 dny
  Kód:4321/30
  Značka:Wilka
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka EPS-M (RC 4)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka EPS-M (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem se speciální boční lištou. Opatřeno ochrannou známkou vč. užitného vzoru platného natrvalo.
  Dostupnost:3 - 5 dní
  Kód:4660/27/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka EPS (RC 4)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka EPS (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem se speciální boční lištou. Opatřeno patentovou právní ochranou platnou do r. 2028.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7852/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka ICS (RC 4)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka ICS (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s oboustranným klíčem a falešnými zářezy proti vyplanžetování.
  Dostupnost:3 - 5 dnů
  Kód:EVVA7851/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • Inkedevva 4ks 31 36 s 3 klici akce original LI
  EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka 4KS (RC 4) - unikátní bezpečnostní vložka s bezpečnostním systémem 4KS, s výraznou špicí klíče a patentovanými drážkami.
  Dostupnost:2 - 3 týdny
  Kód:EVVA7850/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky
 • EVVA Bezpečnostní cylindrická vložka MCS (RC 4)
  EVVA bezpečnostní cylindrická vložka  MCS - unikátní bezpečnostní vložka v bezpečnostní třídě 4, s magnetickým klíčem a odolností proti překonání.
  Dostupnost:Do 14 dnů
  Kód:EVVA7849/31/
  Značka:EVVA
  Záruka:2 roky