Bezpečnostní cylindrické vložky do dveří

Není nad to dobře si zabezpečit vchod do bytu, domu nebo jiného objektu, neboť máte-li jistotu, že jste udělali maximum pro bezpečí vašeho domova nebo kanceláří, může být i vaše dovolená mnohem klidnější. Jedním ze způsobů, jak minimalizovat riziko vykradení, je použití bezpečnostní cylindrické vložky, které seženete hned v několika variantách.

Vybírat můžete podle stupně bezpečnosti, tedy podle bezpečnostní třídy, kde platí, že čím vyšší třída je, tím vyšší zabezpečení zajišťuje, označujeme ji zkratkou "RC" nebo "BT". Liší se mezi sebou hlavně propracovanými  a mnohdy i rafinovanými vnitřními mechanismy, které přímo určují vlastnosti bezpečnostní cylindrické vložky.

Vybírat můžete i podle povrchových úprav, v nabídce najdete vložky s knoflíkem z jedné strany ad. Dalšími kritérii, z nichž můžete volit, jsou nejrůznější rozšiřitelné možnosti, jako je například prodloužení vložky, ochrana proti horším povětrnostním podmínkám nebo havarijní funkce vložky. To je funkce, která umožní odemknutí i při klíči současně zasunutém z druhé strany.  V detailu každé bezpečnostní cylindrické vložky pak naleznete rolovací nabídku rozměrů, z nichž si určitě vyberete.  

V kategorii najdete výběr toho nejlepšího ze sortimentu bezpečnostních cylindrických vložek, to znamená, že při výběru se nemůžete zmýlit. Stačí si předem určit nároky, které na bezpečnostní cylindrickou vložku máte, a pak už si jen vybrat a objednat.

 
  • Řadit dle:
  • 13 položek celkem

Stránka 1/1