Štítové kování a kliky, Strana 3

V oddělení Štítové kování najdete kování na dveře a kliky ke dveřím výrobců Cobra, AC-T Servis, MP Kování, Rostex, Tupai, Mariani, Richter a mnoho dalších. Nabízíme kvalitní značkové štítové kování a kliky Cobra za výhodné ceny. Na výběr máte celou řadu různých designů, barev a provedení. Štítové kování se vyznačuje jednoduchou montáží a plní kvalitně svou funkci po desetiletí. Štítové kování rozlišujeme pouze v rozměru rozteče (vzdálenost otvoru od kliky po zámek). Vybírejte jak z designových klik, tak z ekonomických variant štítového kování.


Tip: Potřebujete k našim klikám i dveře? Máme pro Vás připravenou pestrou prezentaci na ploše 330m² kde najdate "dveře a vše okolo": interiérové dveře, dřevěné dveře, stavební pouzdra, posuvné dveře, designové dveře Battente a samozřejmě i speciální dveře.

 
 • Řadit dle:
 • 88 položek celkem

Stránka 3/3

 • ACT dveřní kování ENNA (bronz)
  ACT dveřní kování ENNA (bronz) - kování pro méně zatěžované prostory s menším pohybem veřejnosti vhodné do stylových a dobových interiérů.
  Dostupnost:1 - 2 dny
  Značka:AC-T Servis
  Záruka:2 roky
 • ACT dveřní kování ENNA (mosaz)
  ACT dveřní kování ENNA (mosaz) - kování pro méně zatěžované prostory s menším pohybem veřejnosti, vhodné do stylových a dobových interiérů.
  Dostupnost:Na dotaz
  Značka:AC-T Servis
  Záruka:2 roky
 • Cobra dveřní kování Q-ARTENovinka
  Cobra dveřní kování Q-ARTE - robustní kování s masivním tělem na hranatém štítu pro každý moderní interiér, v povrchových úpravách chrom matný a nikl matný.
  Dostupnost:1 - 2 dny
  Značka:COBRA
  Záruka:2 roky
 • Cobra Kibu
  Cobra dveřní kování Kibu (chrom mat) - moderní klika s kubistickými prvky pro podtržení ostřejších linií kování i interiéru, na štítovém kování.
  Dostupnost:1 - 2 dny
  Značka:COBRA
  Záruka:2 roky