Eclisse příslušenství

Všechno, co by mohlo ještě zvýšit váš komfort při používání stavebních pouzder, najdete v této kategorii. Ať už půjde o držáky, hliníkové profily, mechanismy pro tiché a plynulé zavírání dveří, synchronizace nebo elektrické pohánění, vše je kompatibilní se stavebními pouzdry Eclisse a u každého produktu najdete také podrobný popis, díky kterému si bezpečně ověříte, zda je váš výběr správný.

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • Eclisse SYNCHRONIZACE pro Teleskop
  Eclisse SYNCHRONIZACE pro Teleskop - zajistí, aby se obě dveřní křídla pohybovala synchronně za sebou. Oceníte ji obzvláště u širokých průchodů.
  Dostupnost:Do 5 dnů
  Kód:64304286
  Značka:ECLISSE
  Záruka:2 roky
 • ECLISSE držák pro celoskleněné dveře
  Eclisse držák pro celoskleněné dveře s výřezem nebo bez výřezu. Držáky Eclisse jsou určeny pro tlouštku skla 8 nebo 10mm.
  Dostupnost:1 - 2 dny
  Kód:3223/S V
  Značka:ECLISSE
  Záruka:2 roky
 • Eclisse SAMOZAVÍRÁNÍ pro jednokřídlé
  Eclisse SAMOZAVÍRÁNÍ pro jednokřídlé - komfortní doplněk pro zavírání posuvných dveří. Dveře se po průchodu samy tiše zavřou. Hodí se všude: do obýváku, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety, pracovny, apod.
  Dostupnost:Do 5 dnů
  Kód:64304288
  Značka:ECLISSE
  Záruka:2 roky
 • Eclisse SYNCHRONIZACE pro dvoukřídla + BIAS
  Eclisse SYNCHRONIZACE pro dvoukřídla + BIAS - zajistí, aby se obě dveřní křídla pohybovala synchronně, proti sobě. Oceníte ji obzvláště u širokých průchodů. Rallenty Soft znamená tiché, změkčené...
  Dostupnost:Do 5 dnů
  Kód:64304289
  Značka:ECLISSE
  Záruka:2 roky