Eclisse příslušenství

Všechno, co by mohlo ještě zvýšit váš komfort při používání stavebních pouzder, najdete v této kategorii. Ať už půjde o držáky, hliníkové profily, mechanismy pro tiché a plynulé zavírání dveří, synchronizace nebo elektrické pohánění, vše je kompatibilní se stavebními pouzdry Eclisse a u každého produktu najdete také podrobný popis, díky kterému si bezpečně ověříte, zda je váš výběr správný.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Eclisse SYNCHRONIZACE pro Teleskop
3 170 Kč

Eclisse SYNCHRONIZACE pro Teleskop - zajistí, aby se obě dveřní křídla pohybovala synchronně za sebou. Oceníte ji obzvláště u širokých průchodů.

64304286
ECLISSE držák pro celoskleněné dveře
3 509 Kč

Eclisse držák pro celoskleněné dveře s výřezem nebo bez výřezu. Držáky Eclisse jsou určeny pro tlouštku skla 8 nebo 10mm.

3223/S V
Eclisse SAMOZAVÍRÁNÍ pro jednokřídlé
4 417 Kč

Eclisse SAMOZAVÍRÁNÍ pro jednokřídlé - komfortní doplněk pro zavírání posuvných dveří. Dveře se po průchodu samy tiše zavřou. Hodí se všude: do obýváku, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety, pracovny, apod.

64304288
Eclisse SYNCHRONIZACE pro dvoukřídla + BIAS
5 082 Kč

Eclisse SYNCHRONIZACE pro dvoukřídla + BIAS - zajistí, aby se obě dveřní křídla pohybovala synchronně, proti sobě. Oceníte ji obzvláště u širokých průchodů. Rallenty Soft znamená tiché, změkčené...

64304289
Ověřený e-shop
Ověřený e-shop
Tisíce ověřených recenzí od našich zákazníků
8566 produktů v nabídce
8566 produktů v nabídce
U nás si zaručeně vyberete..