M&T - Kliky

M&T není obyčejným výrobcem dveřního kování. Nad svojí konkurencí vyniká mimořádně osobitým přístupem. Zakládá si na výrobě originálních designových řad klik z masivní mosazi, které vás upoutají na první pohled. Věřte, nebo ne, ale až se s nimi seznámíte, budete chtít k vám domů právě tyto kliky.

Vnější krása samozřejmě není vším, co může M&T nabídnout. Vždyť moderní design jde dnes ruku v ruce s vysokou kvalitou, funkčností a praktičností. To vše M&T splňuje. Jedná se totiž o výrobce s mimořádně vyspělým technologickým zázemím, který neusíná na vavřínech, ale naopak investuje do neustálého vývoje a cestou inovací jde až ke svému cíli – k precizně propracovaným výrobkům, které vydrží téměř cokoliv.

Výrobce M&T vstoupil do světa světového designu, když jeho řada dveřní kování Minimal & Maximal získala prestižní ocenění za design RED DOT Design Award Winner 2013, čímž se M&T stala vůbec první českou firmou, která tuto cenu v oblasti dveřního a okenního kování obdržela. Tím, co okouzlilo celý svět, byla především komplexnost celé řady klik. Estetická jednotnost v kombinaci s vysokou praktičností a uživatelským komfortem je zkrátka neodolatelná.

Minimal & Maximal samozřejmě není jedinou produktovou řadou kování výrobce M&T. Všechny své kliky přináší M&T na trh v designových řadách. První hranatou kliku přinesla například na evropský trh kolekce DESIGN 2004, které vévodila klika Entero. Hned po svém uvedení se stala nejprodávanější klikou firmy M&T a dodnes, tedy po více jak 10 letech, patří stále k těm nejoblíbenějším.

Na své si přijdou i skuteční „vlastenci“. Dveřní kování a kliky MT je vyráběno a montováno v České republice. Pokud chcete i vy podpořit osobitý český design, který dokáže bez problémů obstát ve světové konkurenci, nechte se okouzlit klikami M&T.

Žádné produkty značky M&T - Kliky nebyly nalezeny...